Wednesday, August 29, 2018

Nie wiem czemu

Nie do końca wiem na czym polega ta zależność, ale im jestem starsza, tym bardziej kocham kwiaty.Słodycz. Dziewczęcość. Niewinność. To pierwsze trzy słowa, które przychodzą mi na myśl po krótkiej analizie tych zdjęć. Wniosek może mniej oczywisty, ale na pewno trafny - jakoby cofam się w czasie. 

Dopiero teraz w perspektywy czasu zauważam pewną śmieszną dość zależność i przypadłość, jaką jest dążenie do dojrzałości. I jeśli brzmię teraz jak emerytka wytykająca błędy swojego życia, to uwierzcie mi na słowo - nie taki mam zamysł. Dziwi mnie tylko zmiana moich wewnętrznych przekonań całkowicie jak widać uzależniona od wieku. Patrzę na siebie sprzed zaledwie trzech lat i widzę staranny, pełny makijaż, dobrze sprzedające się zdjęcia na Instagramie i chęć bycia traktowaną poważnie mimo młodego wieku. Porównując to wszystko, dziwnie się czuję oglądając zdjęcia z dzisiejszej notki, gdzie aż samo ciśnie się na usta powiedzenie, że wyglądam na nich, jakbym miała 15 lat. I śmiesznie stwierdzić, że dorosłam do etapu w moim krótkim jeszcze życiu, że zupełnie mi to nie przeszkadza, a wersja delikatna i dziewczęca, to jakby nowa strona w moim kilkustronnicowym zeszycie o skromnej nazwie "cała ja". I to całkiem ciekawe, bo w końcu twarzy i odsłon ma się wiele, a ja po osiągnięciu tego magicznego, pełnoletniego wieku, odkrywam ich coraz więcej. Jakby liczba na dowodzie zwalniała mnie już z zachowania powagi i jednocześnie budziła te błogie, dziecięce odsłony. To właśnie jedna z nich.

Jestem ciekawa, czy też tak macie?Sukienka - klik
Buty - klik


Jeśli chodzi o dzisiejszą stylizację - trochę bardziej nietypowo. Czarny biustonosz, czarna spódnica, a na to zwiewna, delikatna sukienka z wyszywanymi kwiatami. Do tego dobrałam niespotykane jeszcze zbyt często w Polsce, drewniane buty na lekkim obcasie, firmy Softclox. Lekkie, wygodne, a przede wszystkim oryginalne. Mam nadzieję, że ten drewniany trend niedługo wkroczy na ulice stolicy!


9 comments:

 1. Wiek dorosły to obowiązki ale właśnie teraz mając te 19 lat czuje się bardziej dzieckiem niż gdy miałam 9 lat. Czy to nie dziwne!? Dla niektórych tak ale czy to także nie piękne że pomimo że mam tyle lat potrafię odnaleźć w sobie dziecko? Może. Tak albo zwyczajnie najadlam się za dużo Wedla. Pozdrawiam! Świetna Notka!

  by-tala.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ale piękna stylizacja :D Podobają mi się zdjęcia są klimatyczne :D Ja mam już prawie 25 lat, nie czuję tego ani trochę ;)

  ReplyDelete
 3. Może jak będę jeszcze bardziej starsza zauważę to, ale na razie totalnie tego nie widzę :D Patrzę na stare zdjęcia i widzę malutkiego dzieciaka, haha :) Ale fotki są piękne! <3

  http://gabrysiaaaaa.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Dokładnie wiem o czym piszesz, jedną z rzeczy, którą mogłabym powiedzieć młodszej sobie byłoby z pewnością to, aby nie dążyć na siłę do dorosłości ;)
  Śliczna sukienka i piękne zdjęcia.
  Pozdrawiam!
  https://karik-karik.blogspot.com/

  ReplyDelete
 5. Właśnie, prawie każda młoda dziewczyna wypatruje i tworzy z siebie coś innego, coś niby dojrzalszego, a młodość i naturalność są takie teraz wyjątkowe :)
  Wyglądasz cudownie!

  http://live-telepathically.blogspot.com/

  ReplyDelete
 6. Śliczne, klimatyczne zdjęcia :D
  rilseee.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Mam dokładnie to samo, ale w pełni to akceptuje :) Śliczna stylówka.

  http://weruczyta.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Bardzo przepiękna sesja i ta bluzeczka jest śliczna :D

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG

  ReplyDelete

Za każdy komentarz dziękuję, jest on dla mnie ogromną motywacją :)