Monday, September 2, 2013

Back To School

Hi !
Jak nam wszystkim wiadomo niestety musieliśmy wrócić do szkoły, wiadomo, że nikomu się nie chce, ale ja jakoś z w miarę pozytywnym humorem przywitałam dziś mury szkoły. Oczywiście, wolałabym teraz kąpać się w basenie, czy "latać" po podwórku, ale jednak nie jestem aż tak zła, że muszę wrócić do szkoły...w końcu wakacje za 10 miesięcy! :D


Jakoś tak cieszę się nawet, że znowu mogę spotkać znajome mordki osób z mojej klasy, a dodatkowo mordkę Julki, dziewczyny, która jest nowa, jeszcze z nią nawet nie gadałam, ale może okazać się fajna ;)

Dzisiaj jakoś tak nawet nie miałam problemu ze wstawaniem, ale kiedy mama mnie obudziła byłam w lekkim szoku, jeszcze nie jestem zbyt bardzo zorganizowana, więc spóźniłam się na autobus i tata musiał podwozić mnie do szkoły. Potem spotkałam się z moją przyjaciółką Agatą, odprowadziłam ją do jej gimnazjum, a potem pognałam do siebie, na rozpoczęcie roku. Później poszłam do Empiku kupić sobie kalendarz szkolny i wróciłam do domu. Po południu spotkałam się z przyjaciółkami i tak jakoś ten pierwszy "dzień w szkole" minął. 
Kalendarz - Empik 12,99 zł

Wiem na pewno, że będę tęsknić za tymi wakacjami i zapamiętam je na zawsze, nieźle się wybawiłam, dużo się działo, ciągle się śmiałam, więc czego tu więcej chcieć?


Jak już pisałam, wracam do szkoły optymistycznie nastawiona i to samo radzę też Wam. Przez to 10 miesięcy zajmijmy się nauką, a potem znowu BĘDĄ WAKACJE !!!! :D
Już nie mogę się doczekać xD

Prezent z Włoch od Julki - mydło w kształcie muffinka <3


A Wy jak jesteście nastawieni na ten rok szkolny?
Czekacie już z niecierpliwością na następne wakacje?

5 comments:

 1. A mi się szczerze chcę do szkoły ;p

  Jeśli będziesz miała czas, wpadnij na mojego bloga ;)
  palyna-paulina.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ja w sumie nie przeżyłam jakoś specjalnie tych wakacji, znaczy wiesz no fajnie było. Bardziej jednak pasjonuję mnie szkoła ;d. Ogólnie powiem tak : klasa jest fajna , mili ludzie, choć bardzo , bardzo nieśmiali , ale pewnie jeszcze się rozkręcą , a tak to szkoła spoko, choć miałam wątpliwości to naprawdę wszystko jest porządnie ustawione itp,. ;d.

  ReplyDelete
 3. Dla mnie te wakacje były nawer=t spoko, mimo że nie byłam nigdzie dalej, ale i ak nie chcę chodzić do szkoły. Właśnie posżłma do nowej szkoły, bo do 1 gimnazjum i już, aż mnie głowa boli jak czytają wymagania i zadają zadania domowe. Chciałam bym , żeby wakacje trwały 10 miesiecy, a rok szkolny 2 , mimo, że pewnie by mi się już nudziło :)
  Słodkie mydełko :) Kalendarz bardzo fajny ;)

  Zapraszam do mnie-
  http://nosiemabejbeee.blogspot.com/

  ReplyDelete
 4. Bardzo smakowite to mydełko, pewnie ciężko mu się oprzeć żeby go nie zjeść ;o)

  http://milionioliwka.blogspot.com

  ReplyDelete

Za każdy komentarz dziękuję, jest on dla mnie ogromną motywacją :)