Friday, June 28, 2013

WaKaCjE!

Heeeej !
Dzisiaj witam Was już totalnie wakacyjnie. Już po zakończeniu roku, więc teraz czekają dwa miesiące luziku.
Ja dzisiaj w szkole byłam chyba tylko z 2 godziny. Najpierw porozdawaliśmy prezenty dla nauczycieli, a potem jeszcze krótkie rozdanie świadectw i dyplomów. Ja akurat dostałam dyplom za 100% frekfencję, się chodzi do szkoły dzień w dzień :D Z mojej średniej jestem całkiem zadowolona, bo chodzę do najlepszego gimnazjum w mieście, a moja średnia to 4.40, więc jestem z siebie całkiem dumna ;) Nie będę już więcej zanudzać o szkole, bo w końcu wakacje !! :)
Dzisiaj po zakończeniu roku "wpadły" do mnie dwie przyjaciółki z klasy: Olga i Ewelina. Pograłyśmy trochę na PS3, potem przyszła Agata i tak sobie siedziałyśmy.
Potem z Jowitą i Agatą pojechałyśmy na lekcje tańca (tańczymy dancehall), a wieczorem chodziłyśmy sobie po wsi i nagrywałyśmy teledyski. Znalazłyśmy dzisiaj takie ślicznie miejsce: jest tam małe jeziorko dużo drzew i kwiatów. Chyba zrobimy tam sobie bazę. Oto zdjęcia:


Może zdjęcia tak tego nie ukazują, ale jest tam ślicznie !
Potem z dziewczynami porobiłyśmy trochę zdjęć, a później ćwiczyłam różne sztuczki z moim psem. Możliwe, że nie wiecie, ale mam psa. Wcześniej o tym nie pisałam, bo nie było okazji. Mój pies, nazywa się Fifi (suczka), to taki mały rudy kundelek, ale za to baaaaardzo kochany <3
W niedzielę w mojej wsi jest wystawa psów nierasowych i jakieś tam konkursy z nagrodami, więc zabieram Fifkę może uda nam się coś zdobyć ;) Jutro muszę ją porządnie wykąpać i wyczesać, ale zrobię to dopiero wieczorem po występie tanecznym, gdyż jutro występujemy na rynku w mieście. Trzymajcie za mnie kciuki i na wystawie psów i na pokazie tanecznym ! ;)
Zdjęcia z dzisiaj: Tutaj Agatka ;)


I teledysk z dzisiaj:

2 comments:

Za każdy komentarz dziękuję, jest on dla mnie ogromną motywacją :)